TWITTER FACEBOOK
| | | |

Başkan Şirin MABEM Konferans Salonunu İnceledi

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Turgutlu MABEM içerisinde çok kısa süre sonra faaliyete geçecek olan yeni konferans salonunda incelemelerde bulundu. MABEM’e değer katan konferans salonunun Turgutlu’ya hayırlı olmasını dileyen Başkan Şirin, “Yüzlerce öğrencimizin eğitim aldığı MABEM’in ihtiyacı olan salon, Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte farklı faaliyetlerimize de ev sahipliği yaparak ilçe halkımızı güzel etkinliklerde bir araya getirecektir” dedi. (14.07.2017 - 11:40)


Başkan Şirin MABEM Konferans Salonunu İnceledi

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Turgutlu MABEM içerisinde çok kısa süre sonra faaliyete geçecek olan yeni konferans salonunda incelemelerde bulundu. MABEM’e değer katan konferans salonunun Turgutlu’ya hayırlı olmasını dileyen Başkan Şirin, “Yüzlerce öğrencimizin eğitim aldığı MABEM’in ihtiyacı olan salon, Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte farklı faaliyetlerimize de ev sahipliği yaparak ilçe halkımızı güzel etkinliklerde bir araya getirecektir” dedi.

Turgutlu Belediyesi proje çözüm ortağı Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülen çalışmalar kapmasında şehre yeni bir konferans salonu daha kazandırıyor. MABEM eğitim binasının üst katında bulunan ve 214 kişi kapasiteli konferans salonu çok kısa süre içerisinde sosyal ve kültürel faaliyetlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de ziyaret ettiği Turgutlu MABEM’de Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Koordinatörü İbrahim Kutar ile birlikte yapımında sona gelinen konferans salonunda incelemelerde bulundu. Başkan Şirin’e Park Bahçeler Müdürü Önder Pala, MASKİ Turgutlu Sorumlusu Mustafa Arıova, Turgutlu MABEM Sorumlusu Ümit Orcan da eşlik etti.

“Farklı Etkinliklere Ev Sahipliği Yapacak”

Yeni konferans salonun çok amaçlı kullanılacağını ifade eden Başkan Şirin, “Gerek MABEM öğrencilerimizin faaliyetlerine, gerekse Manisa Büyükşehir Belediyemiz ve Turgutlu Belediyemiz’in çeşitli etkinliklerine ev sahipliği yapacak olan konferans salonunun yapımında sona gelinmiştir. Kısa süre içerisinde salon faaliyete geçmiş olacak. Mevcut alanın MABEM’e değer kattığını düşünüyorum. Güzel bir çalışmanın ortaya çıktığı konferans salonunun ilçemize hayırlı olmasını diliyor, bu anlamda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi.


GÖSTER