TWITTER FACEBOOK
| | | |

Başkan Şirin’den Çifte Gurura Tebrik Mesajı

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Makedonya'da yapılan Avrupa Kick Boks Şampiyonası'nda elde ettikleri derecelerle Turgutlu’ya çifte gurur yaşatan Eren Gökmen ve Yusuf Kılıç’ı tebrik etti. (10.09.2017 - 17:14)

Başkan Şirin’den Çifte Gurura Tebrik Mesajı

           Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Makedonya'da yapılan Avrupa Kick Boks Şampiyonası'nda elde ettikleri derecelerle Turgutlu’ya çifte gurur yaşatan Eren Gökmen ve Yusuf Kılıç’ı tebrik etti.

           Makedonya'da düzenlenen Gençler Kick Boks Avrupa Şampiyonası'nda mücadele ederek Gençler 91 Kg Kategorisinde Avrupa 2.'si olan Muay Thai Spor Kulübü Sporcusu Yusuf Kılıç ve Gençler Lowkick 75 Kg Kategorisi’nde Avrupa 1.'liğiyle Şampiyon olan Özaydın Spor Kulübü Sporcusu Eren Gökmen, Turgutlu’ya çifte mutluluk yaşattı. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de gençleri kutladığı mesajında, “Her zaman dediğimiz gibi Turgutlumuz’da böylesi azimli ve başarılı gençlerin yetişmesi, onların gerek ülkemizde gerekse yurtdışında başarılar elde etmeleri bizleri oldukça gururlandırıyor. Bu anlamda ilçemizi Makedonya’da başarıyla temsil eden, Şanlı Türk Bayrağımızı dalgalandırarak İstiklal Marşımızı okutan, bizlere bu gururu ve mutluluğu yaşatan Yusuf Kılıç ve Eren Gökmen kardeşlerimi gönülden kutluyorum. Bu başarıda emekleri yadsınamaz antrenörlerini ve ailelerini de tebrik ediyorum. Umuyorum ki sporun pek çok dalında Turgutlumuz’da nice Yusuflar ve Erenler yetişecek, ilçemiz spor kenti olarak ülkemizde ve yurtdışında ses getirmeye devam edecek” dedi.      

GÖSTER