TWITTER FACEBOOK
| | | |

Belediye Nikah Salonu’nda Çifte Mutluluk

Turgutlu Belediyesi Nikah Salonu’nda 14 Şubat Sevgililer Günü yoğunluğunu yaşandı. 14 Şubat’ı daha da anlamlı kılmak adına başvuruda bulunan 7 çift, aile kurumuna ‘evet’ diyerek özel günde çifte mutluluk yaşadı. (14.02.2017 - 17:58)

Belediye Nikah Salonu’nda Çifte Mutluluk

Turgutlu Belediyesi Nikah Salonu’nda 14 Şubat Sevgililer Günü yoğunluğunu yaşandı. 14 Şubat’ı daha da anlamlı kılmak adına başvuruda bulunan 7 çift, aile kurumuna ‘evet’ diyerek özel günde çifte mutluluk yaşadı.

14 Şubat Sevgililer Günü’nü fırsat bilen Turgutlu’daki 7 çift, evlilik yıldönümlerini daha da anlamlı kılmak adına Turgutlu Belediyesi nikah salonunda ömürlük imzalarını atarak mutluluğa ‘evet’ dediler. 14 Şubat’ta nikahları kıyılan Deniz-Yakup Sevinçli, Simge-Ahmetcan Metin, Nurdan-Mehmet Özcan, Medine-Mehmet Bayram, Gülsüm-Erkan Adıyaman, Hülya-Tolga Keskin ve Görkem-Serkan Kesen çiftleri Belediye Nikah Salonu’nda renkli görüntüler oluşturdu. Özel günü ömürlük imza atarak daha da özel kılan tüm çiftleri kutlayan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de “Tüm genç çiftlerimize ve elbette ki kıymetli ailelerine ömür boyu mutluluklar diliyorum. 14 Şubat kendileri adına yaşamlarındaki en güzel dönüm noktalarından biri olsun” dedi.

GÖSTER