TWITTER FACEBOOK
| | | |

Belediyespor Bayan Futbol Takımına Destek Çığ Gibi Büyüyor

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in girişimleriyle kurulan ve bu yıl 3. ligde mücadele edecek olan Belediyespor Bayan Futbol takımına şahıs ve kurumlardan destek yağmaya başladı. Bu destekten son derece memnun olduğunu belirten Belediye Başkanı Turgay Şirin “Moral ve motivasyonu arttıran bu destekler ile ekibimizin başarıdan başarıya koşacaklarına dair inancımız tam” dedi. (06.07.2017 - 11:25)

Belediyespor Bayan Futbol Takımına Destek Çığ Gibi Büyüyor

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in girişimleriyle kurulan ve bu yıl 3. ligde mücadele edecek olan Belediyespor Bayan Futbol takımına şahıs ve kurumlardan destek yağmaya başladı. Bu destekten son derece memnun olduğunu belirten Belediye Başkanı Turgay Şirin “Moral ve motivasyonu arttıran bu destekler ile ekibimizin başarıdan başarıya koşacaklarına dair inancımız tam” dedi.

Turgutlu Belediyesi Bayan Futbol Takımı, kurulduğu günden bu yana dikkat çekmeye devam ediyor. Daha önce danışmanlık desteği alan futbolculara şimdi de şahıs ve kurumlardan destek gelmeye başladı. Verilen destekten dolayı Belediye Başkanı Turgay Şirin adına destekçi şahıs ve firmalardan Esnaf Kefalet Kredi ve Kefalet Kooperetafi Başkanı Hasa Hüseyin Coşkun, YMR İnşaat adına Serkan Yumru, Durmaz Gıda ve Kareksan Ekmek Fabrikası A.Ş’yi ziyaret eden İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Mümin Yürek ve antrenör Kadir Akagündüz, kendilerine teşekkür ederek belgelerini takdim etti.

Destekler Takımımıza Güç Veriyor”

Destek veren kurum ve şahıslara teşekkür eden Başkan Şirin de, “Turgutlu Belediyespor Bayan Futbol Takımımız sezona iddialı hazırlanıyor. Halkımız nezdinde de karşılık bulan ekibimize bir çok yerden de destekler gelmeye başladı. Daha önce danışmanlık desteği alan bayan futbol takımımıza şimdi de Esnaf Kefalet Kredi ve Kefalet Kooperetafi, YMR İnşaat, Durmaz Gıda ve Kareksan Ekmek Fabrikası A.Ş’den de önemli ve anlamlı destekler geldi. Bu katkıların takımımızı moral ve motivasyon olarak üst seviyeye taşıyacağına inanıyorum. Bayan futbol takımımızın liglerin başlamasıyla birlikte başarıdan başarıya koşacaklarına inancım tam. Destek veren, katkı sunan herkese teşekkür ediyoru” şeklinde konuştu.

GÖSTER