TWITTER FACEBOOK
| | | |

Boyamalar Mahallelere Renk Katıyor

Turgutlu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bahar dönemi boyama çalışmalarına son hızla devam ediyor. Bu kapsamda İzzetin Mahallesi köy kahvehanesinin komple boyanarak yeni görünüme kavuşması beğeni topladı. (19.04.2017 - 10:51)

Boyamalar Mahallelere Renk Katıyor

Turgutlu Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bahar dönemi boyama çalışmalarına son hızla devam ediyor. Bu kapsamda İzzetin Mahallesi köy kahvehanesinin komple boyanarak yeni görünüme kavuşması beğeni topladı.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in talimatlarıyla ilçenin dört bir yanında hızla devam eden Park Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmaları mahallere renk katmaya devam ediyor. Bu kapsamda Park Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı boya atölyesi ekiplerince geçtiğimiz aylarda iç ve dış cephesi boyanan İzzettin Mahallesi’nin köy kahvesinde bulunan oturma bankları ve bordürleri de boyanarak mevcut alan güzel bir görünüme kavuşturuldu. Bakıma alınan alandaki çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden İzzettin Mahalle Muhtarı Mevlüt Ülgür, “Mahallemize olan ilgileri ve güzel çalışmaları dolayısıyla belediyenin değerli personellerine ve elbette Sayın Belediye Başkanımız Turgay Şirin Beyefendi’ye teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

GÖSTER