TWITTER FACEBOOK
| | | |

Kıyafetleriniz İkinci Bir Şansı Hak Ediyor

Turgutlu Belediyesi’nin Dost Eli Kıyafet Yıkama ve Teslim Merkezi, Turgutulular’ın desteği ile büyük bir aile olmaya devam ederken, kıyafetlerine ikinci bir şans vererek yardıma muhtaçlara el uzatan vatandaşlar da hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek uygulamaya tam not verdi. (13.02.2017 - 11:29)

Kıyafetleriniz İkinci Bir Şansı Hak Ediyor

Turgutlu Belediyesi’nin Dost Eli Kıyafet Yıkama ve Teslim Merkezi, Turgutulular’ın desteği ile büyük bir aile olmaya devam ederken, kıyafetlerine ikinci bir şans vererek yardıma muhtaçlara el uzatan vatandaşlar da hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek uygulamaya tam not verdi.

Sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Turgutlu Belediyesi’nin Dost Eli Kıyafet Yıkama ve Teslim Merkezi, halkın desteği ile hizmet vermeyi sürdürüyor. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in vaadlerinden biri olarak hayata geçen, başta giysi ve ayakkabı olmak üzere pek çok malzemenin ücretsiz olarak verildiği Dost Eli Kıyafet Yıkama ve Teslim Merkezi’nde hiç kullanılmamış ya da kullanılabilir ikinci el eşyalar yardıma muhtaçlara ulaşarak yüzleri güldürüyor. İstiklal Mahallesi’nde yer alan merkeze bizzat giderek ya da bağışta bulunmak istediklerine yönelik belediye Sosyal İşler Müdürlüğü ile iletişime geçen vatandaşlar, evlerine gelen ekiplere teslimde bulundukları hizmetten memnuniyet duyduklarını ifade ederken, bağışçılar arasında yer alan Nevzat Benli, Rukiye Var ve Ümran Kıyıcı da Turgutlu Belediyesi ekiplerine yardıma muhtaç kişilere ulaşması için çeşitli giysi ile ayakkabı yardımında bulundu. Kıyafet ve benzeri eşyalarına ikinci bir şans vererek yardıma muhtaç vatandaşlara ulaşmak isteyenlerin merkeze bizzat gidebilir ya da 023631312727 numaralı telefondan Sosyal İşler Müdürlüğü’ne ulaşabilirler.


GÖSTER