TWITTER FACEBOOK
| | | |

Koç ve Microsoft Turgutlu’da Buluşuyor

Turgutlu Belediyesi Gençlik Merkezi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Microsoft Türkiye ve Koç Sistem ana sponsorluğunda 48 saat sürecek olan HackWithMvp’17 eğitim-yarışma etkinliği başlıyor. Etkinlikte yazılım dünyasının tanınmış isimleri Microsoft Regional Director Daron Yöndem ve Microsoft Valuable Professional Yiğit Özaksüt’ün verecekleri 1 günlük eğitimlerin ardından harekete geçecek olan katılımcılar, 24 saatlik mobil uygulama yarışmasıyla TURBEM’de kıyasıya rekabeti yaşayacak. (21.04.2017 - 11:53)

Koç ve Microsoft Turgutlu’da Buluşuyor

Turgutlu Belediyesi Gençlik Merkezi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Microsoft Türkiye ve Koç Sistem ana sponsorluğunda 48 saat sürecek olan HackWithMvp’17 eğitim-yarışma etkinliği başlıyor. Etkinlikte yazılım dünyasının tanınmış isimleri Microsoft Regional Director Daron Yöndem ve Microsoft Valuable Professional Yiğit Özaksüt’ün verecekleri 1 günlük eğitimlerin ardından harekete geçecek olan katılımcılar, 24 saatlik mobil uygulama yarışmasıyla TURBEM’de kıyasıya rekabeti yaşayacak.

Türkiye'de ilk defa TURBEM'de yapılacak Turgutlu Belediyesi, TURBEM ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilişim Topluluğu öğrencileri tarafından Turgutlu’da düzenlenecek olan ve 48 saat sürecek mobil uygulama çıkartmayı hedefleyen ödüllü eğitim ve yarışma 22 Nisan Cumartesi günü saat 09:30’da start alıyor. İki gün boyunca Atatepe TURBEM’de sürecek olan etkinlikte yazılım dünyasının tanınmış ismi Microsoft Regional Director Daron Yöndem ile Yiğit Özaksüt, Celal Bayar Üniversitesi ve 10 farklı üniversiteden katılım sağlayacak Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerine 12 saatlik eğitim verecek. Eğitimin ardından 24 saat boyunca mobil uygulama çıkarmak için yarışacak olan öğrenciler, yaptıkları uygulamaları jüriye sunacaklar. Elemeden sonra seçilen ilk 3 grup ise ödüllendirilecek. Bilişim dünyasında kıyasıya rekabet ve heyecan dolu 48 saatlik yaşanan maraton meraklılarını bekliyor olacak.

GÖSTER