TWITTER FACEBOOK
| | | |

Şehitlerimiz Dualarla Anıldı

Turgutlu Muhtarlar Derneği ile Turgutlu Belediyesi İşletme İştirakler Müdürlüğü, vatan uğruna şehit olan askerlerimiz için vatandaşlara pilav hayrında bulundu. Eski belediye hizmet binası önünde gerçekleştirilen hayırda gönüller bir oldu, Aziz Şehitlerimiz dualarla anıldı. (15.07.2017 - 14:37)

Şehitlerimiz Dualarla Anıldı

Turgutlu Muhtarlar Derneği ile Turgutlu Belediyesi İşletme İştirakler Müdürlüğü, vatan uğruna şehit olan askerlerimiz için vatandaşlara pilav hayrında bulundu. Eski belediye hizmet binası önünde gerçekleştirilen hayırda gönüller bir oldu, Aziz Şehitlerimiz dualarla anıldı.

Turgutlu Belediyesi eski hizmet binası bahçesinde düzenlenen pilav hayrına Kaymakam Uğur Turan, Belediye Başkanı Turgay Şirin, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Esendemir, İlçe Jandarma Komutan Vekili Üsteğmen Zafer Özkara, Muhtarlar Derneği Başkanı Turan Mahalle Muhtarı Avni Gürel, daire müdürleri, mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Milli Mücadele kahramanları ile vatan ve bayrak uğruna şehit olan güvenlik güçlerimiz için eller semaya açılarak dualar edilirken, Belediye Başkanı Turgay Şirin, pilav hayrının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.


GÖSTER