TWITTER FACEBOOK
| | | |

Yeni Yönetimden Başkan Şirin’e Ziyaret

Turgutlu Ticaret Borsası’nın yeni yönetim kurulu, Belediye Başkanı Turgay Şirin’i ziyaret etti. Nezaketlerinden dolayı konuklarına teşekkür eden Başkan Şirin, Ticaret Borsası yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi. (06.07.2018 - 10:48)

Yeni Yönetimden Başkan Şirin’e Ziyaret

       Turgutlu Ticaret Borsası’nın yeni yönetim kurulu, Belediye Başkanı Turgay Şirin’i ziyaret etti. Nezaketlerinden dolayı konuklarına teşekkür eden Başkan Şirin, Ticaret Borsası yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

         Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, yapılan seçimler ile göreve gelen Turgutlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Temel ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Başkan Şirin’e çiçek ve hediye takdim eden Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Temel, “Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile protokol ziyaretlerine başladık. Bugün de Sayın Belediye Başkanımız Turgay Şirin’i ziyaret etmek istedik. Sağolsun bizleri kırmadılar ve ağırladılar. Borsa olarak çalışmalarımıza tüm hızıyla başladık, inşallah işbirliği içerisinde Turgutlu’ya hizmet noktasında olacağız. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Şirin de, “Ticaret Borsası Başkanı Sayın Selçuk Temel ve yeni yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendilerini ayrıca tebrik ediyor ve Ticaret Borsası noktasında gerçekleştirecekleri çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

GÖSTER