TWITTER FACEBOOK
| | | |

Altın Kızlar 2. Lig İçin Kritik Virajda

TFF Kadınlar 3. Liginde başarılı bir sezon geçiren Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol takımı 2. Lig yükselme maçlarında beşinci karşılaşmasına çıkıyor. 12 Haziran Çarşamba günü Irlamaz Sosyal Tesislerinde saat 12.00’da başlayacak müsabakada Kayseri Gençlikspor ile karşılaşacak olan genç kızlar karşılaşmadan galip ayrıldığı takdirde 2.lige yükselme başarısı gösterecek. (11.06.2019 - 12:30)

Altın Kızlar 2. Lig İçin Kritik Virajda       

TFF Kadınlar 3. Liginde başarılı bir sezon geçiren Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol takımı 2. Lig yükselme maçlarında beşinci karşılaşmasına çıkıyor. 12 Haziran Çarşamba günü Irlamaz Sosyal Tesislerinde saat 12.00’da başlayacak müsabakada Kayseri Gençlikspor ile karşılaşacak olan genç kızlar karşılaşmadan galip ayrıldığı takdirde 2.lige yükselme başarısı gösterecek.

2.lige yükselme maçlarında oynadığı dört karşılaşmada 5 puan toplayan Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı beşinci maçında kendi sahasında Kayseri Gençlikspor ile karşılaşacak. 12 Haziran Çarşamba Günü saat 12.00’da başlayacak olan müsabaka Irlamaz Sosyal Tesislerinde oynanacak. Turgutlu Belediyesi Kadın Futbol Takımı karşılaşmadan galibiyet ile ayrıldığı takdirde 2.lige yükselme başarısı gösterecek. Bu kritik mücadele öncesi antrenör Kadir Akagündüz taraftarlara çağrıda bulunarak tribündeki yerlerini almalarını ve maç boyunca takımımızı desteklemelerini istedi.