TWITTER FACEBOOK
| | | |

Başkan Şirin Başsavcı Esen’e Başarılar Diledi

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Tokat Zile Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı görevine getirilen Abdusselam Esen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (29.11.2018 - 12:16)

Başkan Şirin Başsavcı Esen’e Başarılar Diledi

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Tokat Zile Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı görevine getirilen Abdusselam Esen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Tokat iline bağlı Zile ilçesinde Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan ve son kararname ile Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Başsavcı Abdusselam Esen'e nezaket ziyaretinde bulundu. Yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileyen Başkan Şirin, “Sayın Başsavcımız Turgutlu’muza hoş geldiler. Yeni görev yerleri Turgutlumuz inşallah kendilerine de hayırlar getirir. Bir hukukçu olarak Turgutlu’muzda uyum içerisinde çalışacağımıza inanıyorum. Çalışmalarında kendilerine başarılar diliyorum” dedi. Başkan Şirin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başsavcı Esen da, “Sayın Başkanımız Turgay Şirin’e ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, aynı duygu ve düşüncelerle tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla olduğu gibi Turgutlu Belediyesi ile de uyum içerisinde çalışmaktan memnuniyet duyacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

GÖSTER