TWITTER FACEBOOK
| | | |

Başkan Şirin Berberler ve Kuaförler Odası Üyeleriyle Buluştu

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Berberler ve Kuaförler Odası’nın düzenlediği kahvaltıya katılarak, oda üyeleri ile bir araya geldi. Turgutlu Yemen Kahvecisi’nde düzenlenen kahvaltıda, Turgutlu adına birlik ve beraberlik mesajları verildi. (09.11.2018 - 11:47)

Başkan Şirin Berberler ve Kuaförler Odası Üyeleriyle Buluştu

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Berberler ve Kuaförler Odası’nın düzenlediği kahvaltıya katılarak, oda üyeleri ile bir araya geldi. Turgutlu Yemen Kahvecisi’nde düzenlenen kahvaltıda, Turgutlu adına birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Turgutlu Berberler ve Kuaförler Odası düzenlediği kahvaltıda hem üyelerini hem de diğer oda başkanlarını bir araya getirdi. Turgutlu Yemen Kahvecisi’nde düzenlenen kahvaltıya Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, esnaf oda başkanları ile berberler ve kuaförler odası üyeleri katıldı. Kahvaltıda bir konuşma yapan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Pınar Akbaş, davetlerine icabet eden konuklarına teşekkür ederek, “Bugün aramızda çok değerli Belediye Başkanımız Turgay Şirin ve kıymetli oda başkanlarımız da var. Berberler ve Kuaförler Odası olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmek adına böyle bir kahvaltı düzenledik. Sağolsunlar Başkanımız Turgay Şirin de her zaman olduğu gibi yanımızda ve bizleri yalnız bırakmadı. Hem kendisine, hem oda başkanlarımıza hem de siz değerli üyelerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyorum” dedi. Belediye Başkanı Turgay Şirin de organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen başta oda başkanı Pınar Akbaş ve yönetim kurulu olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

GÖSTER