TWITTER FACEBOOK
| | | |

Başkan Şirin’den Cumhuriyet Konseri’ne Davet

Turgutlu Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na yakışır konser programıyla Turgutlululara muhteşem bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yılı dolayısıyla 29 Ekim Pazartesi akşamı Irlamaz Amfi Tiyatro’da Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Hande Yener ve Ece Seçkin’in sahne alacağını duyuran Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “7’den 77’ye tüm halkımızı Cumhuriyet coşkusunu ikiye katlayacak konserimizde bir ve birlik olmaya davet ediyorum” dedi. (26.10.2018 - 15:35)

Başkan Şirin’den Cumhuriyet Konseri’ne Davet

Turgutlu Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na yakışır konser programıyla Turgutlululara muhteşem bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yılı dolayısıyla 29 Ekim Pazartesi akşamı Irlamaz Amfi Tiyatro’da Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Hande Yener ve Ece Seçkin’in sahne alacağını duyuran Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “7’den 77’ye tüm halkımızı Cumhuriyet coşkusunu ikiye katlayacak konserimizde bir ve birlik olmaya davet ediyorum” dedi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yılında Turgutlu halkını iki ünlü isim ile buluşturacak. Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Hande Yener ve Ece Seçkin, 29 Ekim Pazartesi akşamı Irlamaz Amfi Tiyatro’da verecekleri muhteşem konser ile Turgutluları coşturacak. Cumhuriyetin 95 yılına yakışır bir müzik ziyafeti ve görsel şovla Cumhuriyet coşkusunu ikiye katlayacaklarını ifade eden Başkan Şirin, tüm Turgutlu halkını düzenleyecekleri konsere davet etti.

Cumhuriyet Coşkusu Hande Yener ve Ece Seçkin’le Katlanacak

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yılında Turgutlu’muzda adeta çifte coşku yaşayacağız. Vatandaşlarımız ile birlikte gündüz bayram ve kurtuluş coşkusunu yaşadıktan sonra akşamında da Irlamaz Amfi Tiyatro’da düzenleyeceğimiz muhteşem konserler ile Turgutlu unutulmaz bir gece yaşayacak. Cumhuriyet Bayramı akşamında Türk pop müziğimizin sevilen isimlerinden Hande Yener ve Ece Seçkin sahne alacak. Cumhuriyet Bayramı coşkusunu doyasıya yaşamak isteyen tüm vatandaşlarımızı ücretsiz olacak düzenleyeceğimiz konsere davet ediyorum” dedi.

GÖSTER