TWITTER FACEBOOK
| | | |

Başkan Şirin’in Aşure İkramı Ağızları Tatlandırdı

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Muharrem Ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Turgutlu Belediyesi hizmet binası karşısında düzenlenen etkinlikte yaklaşık 5 bin vatandaşa aşure ikramında bulunulurken, Başkan Şirin’in elinden aşure alan vatandaşlar yapılan hayrın Allah katında kabulünü diledi, tekrarlarının nasip olması temennisinde bulundu. (28.09.2018 - 16:50)

Başkan Şirin’in Aşure İkramı Ağızları Tatlandırdı

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Muharrem Ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Turgutlu Belediyesi hizmet binası karşısında düzenlenen etkinlikte yaklaşık 5 bin vatandaşa aşure ikramında bulunulurken, Başkan Şirin’in elinden aşure alan vatandaşlar yapılan hayrın Allah katında kabulünü diledi, tekrarlarının nasip olması temennisinde bulundu.


Turgutlu Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da hicri yılbaşı olan Muharrem Ayı dolayısıyla Turgutlulu vatandaşlara aşure ikramında bulundu. İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesindeki Aşevi ve Hayır Merkezi’nce hazırlanan aşure, Turgutlu Belediyesi hizmet binası karşısında düzenlenen etkinlikle vatandaşlara ikram edildi. Etkinliğe Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, belediye meclis üyeleri, belediye daire müdürleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in elinden aşure alan vatandaşlar kendisine teşekkür ederek, yapılan hayrın Allah katında kabulünü diledi, tekrarlarının nasip olması temennisinde bulundu. Aşure bereketinin sağanak yağmurla perçinlendiği etkinlikte Turgutlu halkının bir kez daha Muharrem Ayı’nı tebrik eden Başkan Şirin, Muharrem Ayı’nın; birlik, beraberlik ve kardeşliği daha da perçinlenmesine, ülkemizde huzur ve barış ortamının hakim olmasına vesile olmasını diledi.

GÖSTER