TWITTER FACEBOOK
| | | |

Belediyespor’un Kadınları Liderlik Koltuğuna Oturdu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen Kadınlar 3. Ligi’nde mücadele eden Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı deplasmanda karşılaştığı Nazilli Belediyespor’u 4-0 yendi. Ligde oynadığı 3 karşılaşmayı da yenen Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı liderlik koltuğuna oturdu. (03.12.2018 - 14:05)

Belediyespor’un Kadınları Liderlik Koltuğuna Oturdu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen Kadınlar 3. Ligi’nde mücadele eden Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı deplasmanda karşılaştığı Nazilli Belediyespor’u 4-0 yendi. Ligde oynadığı 3 karşılaşmayı da yenen Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı liderlik koltuğuna oturdu.

TFF Kadınlar 3.liginde mücadele eden Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı yoluna dolu dizgin devam ediyor. Sezonun 3.cü maçında deplasmanda Nazilli Belediyespor ile karşılan Turgutlu Belediyespor Kadın Futbol Takımı sahadan 4-0’lık galibiyet ile ayrıldı. Oyuncularının elde ettiği bu galibiyetten dolayı mutlu olduğunu belirten antrenör Kadir Akagündüz, “Deplasmandan galibiyetle döndüğümüz için mutluyuz. Maça çok hızlı başladık ve ilk yarıyı 3-0 gibi bir skor ile kapattık. İkinci yarının hemen başında bulduğumuz 4.’cü gol ile daha rahatladık. Lideriz, yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bu galibiyeti tüm Turgutlu halkına armağan ediyoruz. Bizlere her zaman destek veren Belediye Başkanımız Turgay Şirin’e de ayrıca teşekkür ediyorum. Desteği ve inancıyla liderliğimizi koruyacağız” dedi.

GÖSTER