TWITTER FACEBOOK
| | | |

Çocuklar Sevimli Dostlarla Dolu Dolu Bir Gün Geçirdi

Turgutlu Belediyesi Hayvan Tedavi ve Bakım Merkezi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri çerçevesinde küçük hayvan dostlarını ağırladı. Turgutlu’daki çeşitli okullardan gelen öğrenciler barınaktaki hayvanlar ile yakından ilgilenirken, Temizlik İşleri Müdür Evren Erbaş Ser ve veteriner hekim Yunus Karatosun’dan da bilgiler aldılar. (04.10.2018 - 16:12)

Çocuklar Sevimli Dostlarla Dolu Dolu Bir Gün Geçirdi

Turgutlu Belediyesi Hayvan Tedavi ve Bakım Merkezi, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri çerçevesinde küçük hayvan dostlarını ağırladı. Turgutlu’daki çeşitli okullardan gelen öğrenciler barınaktaki hayvanlar ile yakından ilgilenirken, Temizlik İşleri Müdür Evren Erbaş Ser ve veteriner hekim Yunus Karatosun’dan da bilgiler aldılar.

Turgutlu’da eğitim öğretim veren Sevgi Pınarım Gündüz Bakımevi, Turgutlu Anaokulu, Firdevs Gürel Eğitim Uygulama Okulu ve İş Merkezi, Bilgikent Koleji, Masal Gemisi Kreş ve Anaokulu ile Mektebim Kolejinin küçük hayvan dostları 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Turgutlu Belediyesi Hayvan Barınağını ziyaret ettiler. Öğretmenleri ve idarecileriyle birlikte bakımevini gezen öğrenciler çalışmalar hakkında Temizlik İşleri Müdürü Evren Erbaş Ser’den bilgi aldı. Barınakta veteriner hekim olarak görev yapan Yunus Karatosun’dan hayvanların sağılığı ve bakımları hakkında bilgi alan hayvan dostu küçük öğrenciler hayvanlar ile yakından ilgilendiler ve yanlarında getirdikleri yiyecekler ile hayvanları beslediler. Temizlik İşleri Müdürü Evren Erbaş Ser amaçlarının çocuklara hayvan sevgisinin aşılamak olduğunu belirtirken, küçük çocukların diledikleri zaman aileleriyle birlikte hayvan barınağına gelip hayvan sahiplenebileceğini de sözlerine ekledi.

GÖSTER