TWITTER FACEBOOK
| | | |

Madalya Mutluluklarını Başkan Akın ile Paylaştılar

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Open Kick Boks Avrupa Kupası Turnuvası’nda K1 ve Full Kontakta Avrupa 3.’sü olan Hamit Deniz ve Jusu Türkiye 2.’si Muay Thail Ege Bölge Şampiyonu olan Serkan Kılınç’ı konuk etti. Başarılarından dolayı geç sporcuları tebrik eden Başkan Akın, Ağustos ayı içerisinde Tayland’da düzenlenecek olan Muay Thai turnuvasında Deniz’e başarılar diledi. (21.05.2019 - 15:36)

Madalya Mutluluklarını Başkan Akın ile Paylaştılar

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Open Kick Boks Avrupa Kupası Turnuvası’nda K1 ve Full Kontakta Avrupa 3.’sü olan Hamit Deniz ve Jusu Türkiye 2.’si Muay Thail Ege Bölge Şampiyonu olan Serkan Kılınç’ı konuk etti.  Başarılarından dolayı geç sporcuları tebrik eden Başkan Akın, Ağustos ayı içerisinde Tayland’da düzenlenecek olan Muay Thai turnuvasında Deniz’e başarılar diledi.

Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Open Kick Boks Avrupa Kupası turnuvasında K1 ve Full Kontakta Avrupa 3.sü olan Hamit Deniz ve Jusu Tükiye 2.’si Muay Thail Ege Bölge Şampiyonu olan Serkan Kılınç Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ı ziyaret ederek hem kendisini tebrik etti, hem de madalya ve kupalarıyla  mutluluklarını paylaştı. Her iki uzak doğu sporcusunu elde ettiği başarıdan ötürü tebrik eden Başkan Akın, ayrıca Ağustos ayı içerisinde Tayland’da düzenlenecek olan Muay Thai turnuvasında yer alacak olan Hamit Deniz’e desteklerinin tam olduğunu ve turnuvada başarılar dilediğini de sözlerine ekledi.