TWITTER FACEBOOK
| | | |

Turgutlu Belediyesi Vali Güvençer’i Uğurladı

Valiler kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Turgutlu Belediyesi’ne veda ziyaretinde bulundu. Turgutlu Belediyesi önünde Belediye Başkanı Turgay Şirin, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve personellerce karşılanan Vali Güvenç, helallik isteyerek ayrıldığı ziyarette hayır dualarıyla yolcu edildi. Başkan Şirin, “Bizler Sayın Valimizden razıyız Allah’ta ondan razı olsun. Yeni görevinde kendilerine başarılar diliyorum” dedi. (02.11.2018 - 14:10)

Turgutlu Belediyesi Vali Güvençer’i Uğurladı

Valiler kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Turgutlu Belediyesi’ne veda ziyaretinde bulundu. Turgutlu Belediyesi önünde Belediye Başkanı Turgay Şirin, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve personellerce karşılanan Vali Güvenç, helallik isteyerek ayrıldığı ziyarette hayır dualarıyla yolcu edildi. Başkan Şirin, “Bizler Sayın Valimizden razıyız Allah’ta ondan razı olsun. Yeni görevinde kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Yayınlanan Valiler kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, veda ziyaretleri kapsamında Turgutlu Belediyesini ziyaret etti. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve personel tarafından kapıda karşılanan Vali Güvençer’e Başkan Şirin çiçek takdim etti. Personel ile tek tek vedalaşan Vali Mustafa Hakan Güvençer, “Kendimi hep buraya ait hissettim. Ne zaman gelsem, sizleri ne zaman görsem hep mutlu oldum, hep güven duydum. Bugün de veda ziyaretleri kapsamında sizleri ziyaret etmek istedim. Hakkınızı helal edin, Allah hepimizi hayırlarda buluştursun. Ayrılığın getirdiği bir hüzün oluyor ama takdiri ilahi. Bizler birer emanetçiyiz, benden sonra gelecek arkadaşımda da Manisa’da hizmetlerine devam edecek. Sizleri seviyorum, özleyeceğim ve sık sık ziyaretinize geleceğim, sizleri de misafir etmekten onur ve gurur duyarım” dedi. Vali Güvençer’in Manisa’dan ayrılacak olmasından dolayı üzgün olduklarını dile getiren Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Bizler de Turgutlu Belediyesi ailesi olarak Sayın Valimiz Mustafa Hakan Güvençer’in hem İlimizi hem ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Biz kendisinden razıyız Allah’ta ondan razı olsun” şeklinde konuştu. Vali Güvençer’e üzeri dua işlemeli bir hediye takdim eden Başkan Şirin, personel ile vedalaşan Vali Güvençer ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

GÖSTER