TWITTER FACEBOOK
| | | |

Turgutluspor’a Başkan Şirin’den Ağızları Tatlandıran Ziyaret

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Pazar günü deplasman Çorum Belediyespor ile karşılaşacak Turgutluspor antrenmanını ziyaret ederek, yönetim, teknik heyet ve futbolculara baklava ikram etti. Takıma Çorum Belediyespor karşından başarılar dileyen Başkan Şirin deplasmandan 3 puan ile dönmek istediklerini belirtti. (28.09.2018 - 10:12)

Turgutluspor’a Başkan Şirin’den Ağızları Tatlandıran Ziyaret

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Pazar günü deplasman Çorum Belediyespor ile karşılaşacak Turgutluspor antremanını ziyaret ederek, yönetim, teknik heyet ve futbolculara baklava ikram etti. Takıma Çorum Belediyespor karşından başarılar dileyen Başkan Şirin deplasmandan 3 puan ile dönmek istediklerini belirtti.

3. lig 3.grupta geçtiğimiz hafta kendi sahasında Bayburtspor ile 1-1 berabere kalan Turgutluspor, pazar günü deplasmanda karşılaşacakları Çorum Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüryor. Zorlu karşılaşma öncesinde Turgutluspor antrenmanında yönetim, teknik heyet ve futbolcular ile bir araya gelen Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin antrenman öncesinde futbolculara baklava ikram etti. Takımın deplasman 3 puan ile döneceğinden umutlu olduğunu belirten Başkan Şirin “bizler sizler gibi bu takımın bir parçasıyız. Lig başladı, takım yavaş yavaş kendini tanımaya ısınmaya başladı. Takımımız ile olumlu duyumlar ve bilgiler alıyorum. Çok iyi bir takım oluşturduk. Skor anlamında bir kaç maç şanssızlık yaşamış olabiliriz. Olsun lig uzun. Ben sizlere inanıyor ve güveniyorum. Pazar günü karşılacağınız Çorum Belediyespor karşılaşmasından da 3 puan ile döneceğinize inanıyorum. Hepinize o maçta başarılar diliyorum” dedi. Bir süre antremanı izleyen Başkan Şirin, teknik direktör Erdal İşkar ve Kulüp Başkanı Hakan Sezer’den takımın son durumu hakkında da bilgi aldı.

 

GÖSTER