- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
2021 Yılı İyileştirme Zamları İçin İmzalar Atıldı
Turgutlu Belediyesi ile Belediye – İş Sendikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesi gereğince 3. yılda yapılacak iyileştirme zamları ile ilgili sözleşme Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın katılımıyla imzalandı. Başkan Çetin Akın, “Turgutlu Belediyesi olarak her zaman emeğin, ekmeğini alın teri ile kazanan emekçilerimizin yanlarında olacağız. Belirlediğimiz ücretlerin mesai arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın makamında gerçekleşen imza törenine Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Personel A.Ş. Genel Müdürü Orhan Eratıcı, Belediye – İş Manisa Şube Başkanı Gökay Zengin katıldı.
Turgutlu Belediyesi ile Belediye – İş Sendikası arasında 1 Ağustos 2019 tarihinde başlayan ve üç yıl geçerlilik süresi olan toplu iş sözleşmesine göre 1 Ocak’tan itibaren geçerli olan 2021 yılının iyileştirme zamlarını içeren sözleşme, Başkan Çetin Akın, Personel A.Ş. Genel Müdürü Orhan Eratıcı ve Belediye – İş Manisa Şube Başkanı Gökay Zengin tarafından imzalandı.
Belediye – İş Sendikası ile imza altına alınan iyileştirme zamları hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Başkan Yardımcılarımız Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Personel A.Ş. Genel Müdürümüz Orhan Eratıcı, Belediye-İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Gökay Zengin ile birlikte belediyemiz ve Belediye - İş Sendikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesinde 01. 01. 2021 itibaren geçerli olan iyileştirme zamlarıyla ilgili sözleşmeyi imzaladık. Turgutlu Belediyesi olarak her zaman emeğin, ekmeğini alın teri ile kazanan emekçilerimizin yanlarında olacağız. Belirlediğimiz ücretlerin mesai arkadaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.