Turgutlu’ya Gelen Depremzede Ailelere Moral Ziyareti

Turgutlu’ya Gelen Depremzede Ailelere Moral Ziyareti

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Belediyesi deprem komisyonu üyeleri ile birlikte deprem bölgesinden Turgutlu’ya gelerek evlere yerleştirilen depremzedeleri ziyaret etti. Deprem felaketini yaşayan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Akın, depremzede çocuklara da oyuncak dağıtarak yüzünü güldürdü.

Türkiye’yi yasa boğan depremin hemen ardından büyük yıkımın yaşandığı deprem bölgelerinde yaraların sarılması için çalışmalarına devam eden Turgutlu Belediyesi, Turgutlu’ya getirilen depremzedeleri de yalnız bırakmıyor. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Belediyesi deprem komisyonu üyeleri Aydın Ercan, Olcay Özsürücü, Burhan Irk, Hasan Koç ve Ahmet Orhan ile birlikte Turgutlu’ya gelen depremzede aileleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Depremzede aileleri evlerinde ziyaret ederek bir süre görüşen, ihtiyaç ve taleplerini yerinde tespit eden Başkan Çetin Akın çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Depremin yaşandığı ilk günden itibaren Turgutlu Belediyesi olarak bölgeye yardım elimizi uzatmak için çalışmaya başladık. Afet bölgesine çeşitli ihtiyaç malzemelerinden oluşan 57 yardım TIR’ı gönderdik. Yaralar sarılana kadar üzerimize düşen ne varsa bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Deprem felaketinin ardından kentimize gelen depremzede ailelerimize deprem komisyonu üyelerimizle ziyarette bulunarak kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bütün imkanlarımızla hem deprem bölgesinde hem de kentimizde ağırladığımız depremzede kardeşlerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.