Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Tiyatro Grubu “Çocuk Olmak” ile Sahnede

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Tiyatro Grubu “Çocuk Olmak” isimli tiyatro oyunuyla seyircinin karşısına ikinci kez çıkacak. Oyun, 11 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda sahnelenecek.

Düzenlediği kültür ve sanat etkinlikleriyle kentin sosyal hayatına renk getiren Turgutlu Belediyesi, tiyatroya verdiği destekle örnek olmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Tiyatro Grubu tarafından hazırlanan “Çocuk Olmak” isimli tiyatro oyunu minik seyircilerini misafir edecek. Aysel Baylan Buruk’un yönetmenliğini üstlendiği oyun 4 skeçten oluşacak.

“Çocuk Olmak” oyunu 11 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda perdelerini açacak, oyuna girişler ücretsiz olacak.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Hemşehrilerimiz tarafından oldukça ilgi gören tiyatro etkinliklerimize devam ediyoruz. Hazırladığımız programla hem çocuklarımız hem de ailelerimiz cumartesi akşamını güzel bir şekilde geçirecekler. Her zamanki gibi çok keyif alacağımız, çok beğeneceğimiz tiyatro oyunlarına tüm halkımızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.