#

Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerinin Keyfini En Çok Çocuklar Yaşadı

Turgutlu Belediyesinin çocuklara yönelik bir ilki daha gerçekleştirdiği “Çocuk Şenliği” Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerinin en eğlenceli etkinliklerinden biri oldu.

“Çocuklar Bizim Geleceğimiz” mottosuyla her fırsatta çocukların yüzünü güldüren Turgutlu Belediyesi, bir ilke daha imza atarak çocuklar için unutulmaz günler yaşattı. “Çocuk Şenliği” kapsamında çocuklar, çeşitli oyuncaklar, maskotlar ve boyama aktivitelerinde doyasıya eğlendi. Her gün ikram edilen mısır ve limonatanın tadına vardı. “Çocuk Şenliği”ne ailelerin de ilgisi oldukça yoğun oldu.

“Çocuk Şenliği”ni sık sık ziyaret eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın da çocuklarla birlikte oyunlar oynadı, çocukların yüzlerini boyadı ve bol bol fotoğraf çektirdi.

“Çocuk Şenliği”nin Turgutlu’da ilk kez yapıldığını ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “En kıymetli varlığımız olan, geleceğimizin teminatı çocuklarımız için şenliklerimiz kapsamında çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Turgutlu’muzda ilklere imza atacağımızı her fırsatta dile getirmiştik. Çocuklarımız için bir ilki daha gerçekleştirmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz. ‘Çocuk Şenliği’miz boyunca çocuklarımız ve kıymetli ailelerimiz unutamayacakları eğlenceli anlar yaşadılar. Her zaman çocuklarımızın mutluluğu için çalışıyor, onlar için birbirinden renkli ve özel projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızın mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur” dedi.