#

Başkan Akın Hemşehri Dernekleri ve Güvenlik Personeliyle Bir Araya Geldi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, hemşehri dernekleriyle kahvaltı, Özel Güvenlik Haftası dolayısıyla ise güvenlik personeliyle öğle yemeği organizasyonunda bir araya geldi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Karadenizliler Derneği ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda hemşehri dernekleri temsilcileriyle buluştu. 30 Ağustos Zafer Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri kapsamında gerçekleşecek olan “Hemşehri Geceleri” ile ilgili olarak görüşmeler yapıldı.

Özel Güvenlik Haftası kutlandı

Özel Güvenlik Haftası dolayısıyla Orta Park Restoran’daki öğle yemeği etkinliğinde Turgutlu Belediyesinde görevli güvenlik personeliyle bir araya gelen Başkan Çetin Akın, güvenlik personelinin Özel Güvenlik Haftası’nı kutladı.

Kahvaltı ve öğle yemeği organizasyonuna Başkan Çetin Akın ile birlikte İlçe Jandarma Komutanı Halim Karaer, Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş, Mithat Erden ve daire müdürleri de katıldı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Güne, Karadenizliler Derneğimizin ev sahipliğinde hemşehri derneklerimizin temsilcileriyle birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerimizde düzenleyeceğimiz ‘Hemşehri Geceleri’ hakkında görüşmelerimizi gerçekleştirerek başladık. Ardından Özel Güvenlik Haftası dolayısıyla güvenlik personelimizle öğle yemeği organizasyonunda bir araya geldik. Hemşehrilerimizin huzur ve güven ortamını sağlamak için gece gündüz demeden fedakarca görev yapan özel güvenlik görevlilerimizin haftalarını kutluyor, vazifelerinde başarılar diliyorum” dedi.