- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Akın TÜBİTAK Birincisi Ziya Yıldız’ı Konuk Etti
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın TÜBİTAK birincisi üniversite öğrencisi Ziya Yıldız’ı ağırladı.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Bölümü Öğrencisi Ziya Yıldız, “Hibrit (Mikro ve Nano) Yapılı İskele Dokular için Çok Fonksiyonlu Üretim Platformu” adlı projeyle TÜBİTAK-2242 Türkiye Finalinde Birincilik Ödülünü kazandı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser ile birlikte Turgutlu’ya TÜBİTAK birinciliği gururunu yaşatan Ziya Yıldız, proje danışmanı Doç. Dr. Levent Paralı ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ersin Aslan’ı makamında konuk etti.
Başkan Çetin Akın görüşme sırasında hazırladığı projeyle TÜBİTAK Birinciliği ödülünü kazanan Ziya Yıldız’a bu gururu yaşattığı için tüm Turgutlu halkı adına teşekkür etti ve bundan sonraki yaşamında başarılar diledi. Başkan Akın ayrıca Yıldız’a kazandığı birincilikten dolayı hediye takdim etti.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Hibrit (Mikro ve Nano) Yapılı İskele Dokular için Çok Fonksiyonlu Üretim Platformu adlı projeyle TÜBİTAK-2242 Türkiye Finalinde Birincilik Ödülünü kazanarak Turgutlumuza büyük bir gurur yaşatan başarılı gencimiz Ziya Yıldız, proje danışmanı Doç. Dr. Levent Paralı ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ersin Aslan’ı Başkan Yardımcılarımız Fırat Honaz, Ahmet Daşkan ve Evren Erbaş Ser ile birlikte belediyemizde ağırladık. Hazırladığı projeyle bu değerli birinciliği kazanarak bizleri mutlu eden ve gururlandıran gencimiz Ziya Yıldız’a bundan sonraki yaşamında başarılar dilerim. Gençlerimizin her konuda, her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.