- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Akın ve Milletvekili Başevirgen Yeni Haftaya Pazartesi Pazarında Başladı
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen Pazartesi Pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Çetin Akın, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Kutluel, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Esin Küçükler, Manavlar Odası Başkanı Necati Gürkıvrak, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Murat Çiçekçi ile birlikte yeni haftanın ilk gününe Pazartesi Pazarını ziyaret ederek başladı. Pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çetin Akın, esnaf ve vatandaşlarla talep ve ihtiyaçlarını dinledi, çalışmalar ile ilgili fikir alış verişinde bulundu. Başkan Çetin Akın ayrıca esnaf ve vatandaşlara iyi haftalar dileklerini de iletti.
Pazartesi Pazarı ziyareti hakkında açıklama yapan Başkan Çetin Akın, “Haftanın ilk gününe Pazartesi Pazarımızı ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet ederek başladık. Yeni haftada esnaf kardeşlerime hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar diler, hemşehrilerimize ise sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde bir hafta geçirmelerini temenni ederim” dedi.