- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Akın'a Anlamlı Teşekkür Plaketi
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Evren Erbaş Ser, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat Onat ve yardımcılarıyla bir araya geldi. Başkan Akın'a fakülteye yapmış olduğu katkı ve hizmetler dolayısıyla teşekkür plaketi verildi.
Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Evren Erbaş Ser ile birlikte Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesine ziyaret gerçekleştirdiler. Turgutlu Belediyesi ekiplerinin Teknoloji Fakültesinde gerçekleştirdiği bahçe düzenleme ve istinat duvarı yapım çalışmalarının tamamlanmış halini inceleyerek değerlendirmelerde bulundular. Ziyaretin sonunda ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat Onat ve yardımcıları Başkan Çetin Akın'a fakülteye göstermiş olduğu hizmet, katkı ve çalışmalar vesilesiyle teşekkür plaketi takdim ettiler.
Başkan Çetin Akın, "Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesine ziyarette bulunduk. Turgutlu Belediyesi olarak fakültemizin ve öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla hem fakültemizin görünümü güzelleştirdik hem de öğrencilerimizin fakültede geçirdikleri süreyi daha konforlu hale getirdik. Bu vesileyle aldığım plaket, beni çok mutlu etti. Fakülte Dekanımız Nevzat Onat ve yardımcılarına çok teşekkür ediyorum" dedi.