- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Akın’dan Çiftçilere Müjde
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Yarıntı Mevkisinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve çiftçilere müjdeyi verdi. Başkan Akın: “Havaların müsaade etmesiyle ayın 18’inde asfalt çalışmalarımıza başlayacağız. Yaklaşık 250 bin metrekare ova yolunda asfaltlama çalışmalarını gerçekleştireceğiz” dedi.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, Meclis Üyeleri Burhan Irk, Hüseyin Maliz, İbrahim Gökdere ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yarıntı Mevkisinde devam eden asfalt hazırlık çalışmalarını yerinde inceledi.
İncelemeler sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Akın çiftçilere burada bir müjde verdi. Yıllardır ova yollarında sorun yaşayan çiftçilere bayramdan sonra çalışmaların başlayacağı müjdesini veren Başkan Akın: “Biliyorsunuz sathi kaplama ile ilgili asfalt şantiyesi kurmuştuk. Havaların müsaade etmesiyle beraber işlerimize ova yollarının tamirat bakım ve asfaltlama çalışmalarına hız vermiş bulunuyoruz. Ayın 18'i itibariyle de asfaltlama çalışmalarımızda deneme çalışmaları başlayacak, ondan sonra havalar müsait olduğunda ayın 20 ve 21'i itibariyle de ova yollarımızda yaklaşık 250 bin metrekarelik alanın asfaltlama çalışmalarımıza başlayacağız. Biz seçimlerden önce bir söz vermiştik o sözümüzü yerine getirmek için çalışmalarımıza bütün hızıyla devam ediyoruz. Ancak maalesef ülke genelinde istemediğimiz, bütün dünyayı tehdit eden bir virüsle karşılaştık. Maalesef bu süreçlerde verdiğimiz sözlerin aşamasıyla ilgili sıkıntılar yaşadık ama geç olsun güç olmasın diyoruz. Biz bundan sonraki süreçle ilgili çiftçilerimizin ovalarına konforlu bir şekilde gitmeleri ile ilgili elinizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Bundan sonraki çalışmalarımız bu yönde olacak. Ben bütün çiftçilerimize bereketli bir yıl diliyorum. Emeklerinin karşılıklarını aldıkları bir sezon diliyorum. Kazasız belasız olması dileğiyle de hayırlı işler diliyorum” dedi.