- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Akın’dan Turgutluspor’a Moral Yemeği
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutluspor yöneticileri ve oyuncularıyla 21 Ekim Çarşamba günü rakibi Serik Belediyespor ile karşılaşması öncesinde düzenlenen moral yemeğinde bir araya geldi.
Misli.com 2. Liginde rakiplerini yenerek 5’te 5 yapan Turgutluspor’a çarşamba günkü karşılaşma öncesinde moral yemeği düzenlendi. Turgutlu Belediyesi Meclis Üyesi Barış Erbaş’a ait Erbaş Balıkçılık’ta gerçekleşen yemekte Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutluspor Başkanı Taner Kestaneci, Yönetim Kurulu Üyeleri, Turgutluspor Teknik Direktörü İbrahim Cezayir ve teknik ekibi, futbolcular ve kulüp çalışanları katıldı. Ayrıca yemek sonunda ise Fırıncılar Odası Başkanı Şahin Ek Turgutluspor’a tatlı ikramında da bulundu.
Turgutluspor yöneticileri ve oyuncuları için düzenlenen moral yemeği hakkında konuşan Başkan Çetin Akın, “Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı Serik Bld maçı öncesi Turgutlusporumuzu meclis üyemiz Barış Erbaş'a ait Erbaş Balıkçılık'ta ağırladık. Kulüp Başkanımız Taner Kestaneci, yönetim kurulu üyelerimiz, Teknik Direktörümüz İbrahim Cezayir ve teknik ekibi, kulüp çalışanları ve futbolcularımıza maç öncesi başarı dileklerimizi ilettik.” ifadelerini kullandı.