- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Akın'dan Turgutluspor'a Moral Yemeği
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, sezonun ilk maçında rakibi Kırşehirsporla mücadele edecek olan Turgutluspora moral yemeği düzenledi.
Geçtiğimiz sezon sahada rakiplerine karşı sergilediği mücadele ile şampiyonluk ipini göğüsleyerek 2. Lige yükselen Turgutluspor, 20 Eylül Pazar günü 7 Eylül Stadında yeni sezonun ilk maçında Kırşehirsporla kazanmak için kıran kırana mücadele edecek.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ise maça sayılı günler kala Turgutlusporlu yöneticileri, teknik ekibi ve oyunculara moral yemeği düzenledi. Moral yemeğine Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Başevirgen, Turgutlu İlçe Jandarma Komutanı Halim Kararer, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak ile Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Ahmet Daşkan, Turgutluspor Kulüp Başkanı Taner Kestaneci, Turgutluspor teknik ekibi, oyuncular ve basın mensupları da katıldı. Moral yemeğinin sonunda ise Turgutluspor yöneticileri tarafından Başkan Çetin Akın, Kaymakam Ali Yılmaz, CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, İlçe Jandarma Komutanı Halim Karaer ve İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak’a Turgutluspor forması hediye edildi.
Gerçekleşen moral yemeğinde konuşan Başkan Çetin Akın, “Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Kırşehirspor maçı ile sezonu açıyoruz. Yeni sezon öncesi düzenlediğimiz moral yemeğinde Kaymakamımız Ali Yılmaz, Milletvekilimiz Bekir Başevirgen, İlçe Jandarma Komutanımız Halim Karaer, Emniyet Müdürümüz Harun Tutak, Başkan Yardımcılarımız Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Turgutluspor Kulüp Başkanımız Taner Kestaneci, teknik ekibimiz, oyuncularımız, basın mensupları ve kulüp çalışanlarımızla bir araya geldik. Pazar günü oynayacağımız sezonun ilk maçında Turgutlusporumuza başarılar diliyorum. Birlikte Başaracağız!”