- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Akın’dan Yadigar Teyzeyi Arayan Ekiplere Ziyaret
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser ile birlikte Çepnibektaş Mahallesinde kayıp olan ve 3 gündür aranan Yadigar Özcan’ı arama çalışmalarının yapıldığı bölgeyi ziyaret etti.
Çepnibektaş Mahallesindeki evinden çıkan ve 25 Temmuz’dan beri haber alınamayan 75 yaşındaki alzheimer hastası Yadigar Özcan için arama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Evren Erbaş Ser ve Çepnibektaş Mahalle Muhtarı Hamza Turan ile birlikte Yadigar Özcan’ı arama çalışmalarının yapıldığı bölgeyi ziyaret etti. Jandarma, AFAD, AKUT, ANDA kurtarma ekipleriyle bir araya gelen Başkan Çetin Akın arama çalışmalarının son durumu hakkında ekiplerden bilgi aldı.
Yadigar Özcan’ın bir an evvel sağ salim bulunması temennisinde bulunan Başkan Çetin Akın, “Çepnibektaş Mahallemizde 25 Temmuz'dan beri kayıp olan alzheimer hastası Yadigar Özcan teyzemizin arama çalışmalarının yapıldığı bölgeyi ziyaret ederek, Jandarma, AFAD, AKUT, ANDA kurtarma ekipleriyle bir araya geldik ve çalışmalar hakkında bilgi aldık. En büyük temennimiz Yadigar Teyzemizin bir an önce sağ salim bulunmasıdır. Yadigar Teyzemizin bulunması için canla başla çalışan ekiplerimize ise ayrıca teşekkür ederim” dedi.