Başkan Çetin Akın: “Annelerin, çocuklarının geleceği için en doğru kararı vereceğine inanıyorum”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Anneler Günü’nü yayınladığı mesajla kutladı. Çocuklarını sevgi ve şefkatle yetiştiren annelerin her şeyin en iyisini hak ettiklerini belirten Başkan Çetin Akın mesajında şu ifadeleri paylaştı:

“Yaşamın ilk anından itibaren sevgiyi, şefkati esirgemeyen, hayat boyu en güzel ve en zor anlarımızda yanımızda olarak bize güç veren annelerimize duyduğumuz sevgiyi ve güveni kelimelerle ifade edebilmemiz oldukça güç. Bu hayattaki yegane destekçimiz, yolumuzu aydınlatan annelerimiz; her daim güvenle sığınabileceğimiz bir limandır. Bu yüzdendir ki bizleri doğuran, yetiştiren, büyüten cefakar annelerimiz her şeyin en iyisini layıkıyla hak etmektedirler.

Anneler yalnızca evlat için değil, toplum nezdinde de çok ayrı bir yere sahiptir. Güçlü toplumlar ancak güçlü annelerle mümkündür. 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine denk gelen Anneler Günü’nde sandığa gidecek olan annelerin, çocuklarının ve bu ülkenin geleceği için en doğru kararı vereceklerine gönülden inanıyorum.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde karşılıksız ve sonsuz sevgiyle, emekle bizleri yetiştiren tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın Anneler Günü’nü kutluyor, hayatını kaybeden annelerimizi ise rahmetle anıyorum.”