#

Başkan Çetin Akın: “Babalarımız Kahramanımız ve Yol Göstericimizdir”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Çocuklar için babalarının birer kahraman, yol gösterici ve hiç sönmeyen bir ışık olduğunu belirten Başkan Çetin Akın, mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Toplumumuzun temel yapı taşlarından birini oluşturan ailenin korunması, birliği ve bütünlüğünün sağlanması için babalarımız önemli görev ve sorumluluk üstlenmektedirler. Yürekleri sevgi ve merhametle dolu olan babalarımız eşinin, çocuklarının iyi bir yaşama sahip olması adına gecesini gündüzüne katarak her türlüğü zorluya korkusuzca göğüs germektedirler.

Her çocuk için babaları birer kahraman, birer yol gösterici ve hiç sönmeyen bir ışıktır. İyi bir insan, iyi bir evlat; vatanımıza, milletimize hayırlı bir yurttaş olmamız için bizleri sevgiyle, saygıyla, güvenle yetiştiren babalarımızın sadece bir gün değil, her gün değerini biliyoruz.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde ebediyete uğurladığımız kıymetli babam Hilmi Akın ve hayatını kaybeden tüm babalarımızı rahmetle anıyor, kahraman şehitlerimizin babaları başta olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarımızın Babalar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.”