- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın, Belediyesporlu Güreşçileri Edirne’ye Uğurladı
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ile birlikte Tarihi Kırkpınar Güreşlerine katılacak olan Turgutlu Belediyespor Güreş Takımı’nı Edirne’ye uğurladı.
Turgutlu Belediyespor Güreş Takımı, Türkiye’nin en önemli güreş müsabakalarından biri olan, 09 – 11 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek Edirne Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine bu yıl da katılarak Turgutlu’yu temsil edecek.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ve daire müdürleriyle birlikte Belediyespor Güreş Takımı sporcuları ve Güreş Antrenörü Ferzande Sayan ile yolculuk öncesi bir araya geldi. Turgutlu Belediyesporlu güreşçilere müsabakalarda başarılar dileyen Başkan Çetin Akın, yolculuk öncesinde ise 10 güreşçiye kispet, 25 güreşçiye de pırpıt takdim etti.
Turgutlu Belediyespor Güreş Takımı’nın yıl boyunca Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine hazırlandığını belirten Başkan Çetin Akın, “Sporun her alanında olduğu gibi ata sporumuz olan güreşe de büyük önem veriyor ve güreşe gönül vermiş sporcularımızı destekliyoruz.Her yıl olduğu gibi bu yıl da Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine katılacak olan güreşçilerimizin müsabakalarda Turgutlu'muzu en güzel şekilde temsil edip, başarılarla döneceklerine inanıyoruz. Sırtınız yere değmesin çocuklar!” dedi.