Başkan Çetin Akın: “Memleketimize bahar gelecek”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları ile birlikte Turgutlu, Selendi ve Kula’nın farklı noktalarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri çerçevesinde Turgutlu, Selendi ve Kula’da seçim çalışmalarına devam etti. Başkan Çetin Akın ilk olarak CHP Manisa Milletvekili Adayı Aysun Helvacıoğlu, CHP Selendi İlçe Başkanı Selim Kurt, Turgutlu Belediye Meclis Üyeleri Aydın Ercan, Barış Erbaş, CHP Turgutlu Gençlik Kolları Başkanı Esin Küçükler ile birlikte Selendi’de esnafla ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini tek tek dinledi. Başkan Akın, daha sonra CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ile birlikte Turgutlu Eski Manisa Yolu ile Erbiller Sanayi Sitesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Başkan Akın’ın esnaf ziyaretlerinde, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Özdemir ve partililer yer aldı.

Başkan Çetin Akın günün ilk saatlerinden itibaren başlayan seçim çalışmalarını son olarak Kula’da noktaladı. Başkan Akın, akşam saatlerinde gerçekleştirilen ziyaretlerde CHP Milletvekili Adayı Aysun Helvacıoğlu, CHP Kula İlçe Başkanı Osman Kasırga, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Turgutlu Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Akın gün boyu devam eden ziyaretlerde Turgutlu Belediyesinin dört yıllık çalışmalarının yer aldığı dergiyi esnafa ve vatandaşlara vererek çalışmalarını anlattı.

Ülkemiz güzel yarınlara, aydınlık ve refah dolu günlere kavuşacak”

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan Çetin Akın esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyerek, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı döneminde Türkiye’yi daha aydınlık günlerin beklediğini söyledi. Başkan Akın, “Milletin iktidarında önce memleketimize daha sonra tüm Türkiye’ye bahar gelecek, her şey çok daha farklı ve güzel olacak. Bizim bu ülkeye sözümüz var. Memleketimize baharı getireceğiz. Hukukun ve demokrasinin egemen olduğu, hiçbir vatandaşımızın ötekileştirilmediği, kardeşçe yaşadığı aydınlık bir ülkeyi hep birlikte kuracağız. 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde ülkemiz güzel yarınlara, aydınlık ve refah dolu günlere kavuşacak” dedi.