#

Başkan Çetin Akın: “Miraç Kandili Manevi Huzuru Yaşamak İçin Önemli Bir Fırsattır”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın yarın idrak edilecek Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan Çetin Akın mesajında, Miraç Kandili’nin olumsuz duygu ve düşüncelerden arınarak iyiliğin, sevginin, merhametin, yardımlaşmanın, paylaşmanın manevi huzurunu yaşamak için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

Başkan Çetin Akın Miraç Kandili mesajında şu ifadeleri paylaştı:

“Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in göğe yükselerek Allah’ın huzuruna kabul edilmesi sebebiyle idrak ettiğimiz Miraç Kandili, İslam Alemi’nin yaşadığı en anlamlı gecelerden biridir. Bizleri olumsuz etkileyen duygu ve düşüncelerden arınarak iyiliğin, sevginin, merhametin, yardımlaşmanın, paylaşmanın manevi huzurunu yaşamak için Miraç Kandili önemli bir fırsattır.

Tüm insanlık için anlamlı bir gün olan Miraç Kandili’nde edilen tüm dua ve dileklerin kabul olmasını temenni ediyor, büyük özlem duyduğumuz pandemi öncesindeki sağlıklı günlere bir an evvel kavuşmayı ümit ediyorum. Miraç Kandili’nin Turgutlu’muza, ülkemize, İslam Alemi’ne ve bütün insanlığa barış, mutluluk, huzur, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.”