#

Başkan Çetin Akın: “Rehavete Kapılmayalım, Tedbirlere Uyalım”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan ve Zabıta Müdürü Hasan Kızıl ile birlikte Ergenekon Mahallesinde kurulan Perşembe Pazarını ziyaret etti. Başkan Çetin Akın vatandaşlara ve pazarcı esnafına korona virüs karşı tedbirli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Başkan Çetin Akın, Perşembe Pazarı’nda vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, Zabıta Müdürü Hasan Kızıl ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile birlikte tek tek tezgahları dolaşan Başkan Çetin Akın, İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge sonrası başlayan kontrollü normalleşme süreci kapsamında, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun almış olduğu kararla ilgili vatandaşları ve pazarcı esnafını bilgilendirdi. Başkan Çetin Akın ayrıca korona virüs tehlikesine karşı tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda da bulundu.

Korona virüse karşı tedbirlere uymaya devam edelim”

Perşembe Pazarı’na gerçekleştirdiği ziyaret ve bilgilendirmeler hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Başkan Yardımcımız Ahmet Daşkan, Zabıta Müdürümüz Hasan Kızıl ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz ile birlikte Ergenekon Mahallemizde yer alan Perşembe Pazarını ziyaret ederek İçişleri Bakanlığı Genelgesi sonrası başlayan normalleşme süreci kapsamında, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun almış olduğu kararla ilgili vatandaşlarımız ve pazarcı esnafımızı bilgilendirdik. Kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte hemşehrilerimizin rehavete kapılmayıp maske, mesafe ve hijyen kuralları başta olmak üzere tüm tedbirlere uymaya devam etmelerini bir kez daha önemle hatırlatıyorum” dedi.