Başkan Çetin Akın, Turgutlu’daki Hemşehri Dernekleriyle Dayanışmayı Büyütüyor

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Yörük Türkmen Dayanışma Derneğinin ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı organizasyonuna katıldı. Hemşehri derneklerinin temsilcilerinin yer aldığı kahvaltıda kent gündemine ilişkin değerlendirmeler de yapıldı.

Turgutlu’da faaliyet gösteren hemşehri dernekleri tarafından belirli aralıklarla düzenlenen kahvaltı organizasyonuna bu kez Turgutlu Yörük Türkmen Dayanışma Derneği ve Dernek Başkanı Ayşe Demir ev sahipliği yaptı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu’ya kazandırdıkları ve kazandıracakları projeler hakkında bilgiler verdi.

Kahvaltı organizasyonuna Başkan Çetin Akın ile birlikte Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz, Evren Erbaş ve daire müdürleri katıldı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Deprem felaketi sonrası bu organizasyonlara ara vermiştik, yaralarımızı sarmak için hepimiz seferber olmuştuk. Hemşehri dernekleriyle yeniden bir arada olmak bizleri mutlu etti. Deprem bölgesine yaptığımız desteklerin yanı sıra şehrimizde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birçok projemiz hazır durumda ve ihale aşamasında. Cuma Pazarı için ihalemiz yapılacak var ve kazmalar kısa sürede vurulacak. Diğer projelerimiz ihale aşamasında ve önümüzdeki kısa sürede hayata geçecek. Turgutlu’muz için mesaimize aralıksız devam ediyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyemizle mutabakata vardığımız konular ve kentimizin çehresini daha güzel hale getirmek için önemli yol kat ettik. Kısa süre sonra Turgutlu’nun farklı noktalarında projeler yükselmeye başlayacak” dedi.