Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcılarından Emekçi Kadınlar Günü Kutlaması

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan ve Evren Erbaş ile birlikte gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaret programıyla 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın geleneksel hale getirdiği 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ziyaretleri ve kutlamaları bu yılda da devam etti. Başkan Çetin Akın, Eşi Sabriye Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan ve Evren Erbaş, Personel A.Ş. Genel Müdürü Orhan Eratıcı ile birlikte ilk olarak Turgutlu Belediyesinde görevli kadın personelin Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı. Ardından Urganlı Mahallesinde faaliyetlerini sürdüren Genel Seracılık ile Baggi Tekstil Giyim Fabrikasına ziyaret gerçekleştiren Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcıları, emekçi kadınlarla bir araya geldi. Günün sonunda ise eski belediye binası önünde düzenlenen programda Başkan Çetin Akın, Turgutlulu kadınların da 8 Mart’ını kutladı.

Başkan Çetin Akın ve Başkan Yardımcıları gerçekleştirdikleri ziyaretler esnasında Turgutlu Belediyesi Şantiyesinde yetiştirilen ve 8 Mart’a özel olarak süslenen çiçekleri hediye etti.

“Emeğiyle ülkemizi aydınlatan, yaşamımızı güzelleştiren tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun” diyen Başkan Çetin Akın,” Dünya kadınların emeğiyle güzel… Sevgili eşim Sabriye Akın ve Başkan Yardımcılarımız ile birlikte çalışma arkadaşlarımızı, üreticilerimizi, fabrikada çalışan kadın emekçilerimizi ziyaret ederek 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladık. Kendi şantiyemizde ürettiğimiz çiçekleri hediye ettik. Emeğiyle ülkemizi aydınlatan, yaşamımızı güzelleştiren tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun” dedi.