- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın ve Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu Turgutlu’da Buluştu
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu makamında ağırladı. Turgutlu Belediyesindeki ziyaretin ardından Başkan Çetin Akın ve Başkan Mehmet Siyam Kesimoğlu Turgutlu Kent Müzesi’ni gezdi.
Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser, Personel A.Ş. Genel Müdürü Orhan Eratıcı, Turgutlu Belediyesi Meclis Üyesi Burhan Irk, CHP Geçmiş Dönem Manisa Milletvekili Hasan Ören, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Esin Küçükler ile birlikte Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sevim, CHP Kırklareli İlçe Başkanı Özgür Uygul’u makamında konuk etti. Turgutlu Belediyesi Hizmet Binası Başkanlık katında açılan Şehitlik Köşesini inceleyen Başkan Mehmet Siyam Kesimoğlu, geçmiş dönemlerde Turgutlu Belediye Başkanlığı görevini yürüten başkanlar ile ilgili Başkan Çetin Akın’dan bilgi aldı.
Başkan Akın ve Başkan Kesimoğlu, belediyedeki ziyaretinin ardından ise Turgutlu’nun tarihi simgesi olan Turgutlu Kent Müzesini birlikte gezdi.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun gerçekleştirdiği ziyaret hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Kırklareli Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sevim, CHP Kırklareli İlçe Başkanı Özgür Uygul’u belediyemizde misafir etmenin mutluluğunu yaşadık. Belediyemizdeki ziyaretinin ardından şehrimizin tarihi simgesi Kent Müzemizi Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu ile birlikte birlikte gezdik. Projelerimiz ile ilgili fikir alışverişinde bulunduğumuz Mehmet Siyam Kesimoğlu’na keyifli sohbeti ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.
Turgutlu’muzda ve Kırklareli’nde baharı yaşatmaya, mutlu insanlar ve mutlu kentler yaratmaya tüm gücümüzle devam edeceğiz” dedi.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ise, “Turgutlu’da çok başarılı çalışmalara imza atan Başkanımız Çetin Akın ve ekibine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmaları için başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.