- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın: “Yüreğimizdeki Atatürk Sevgisi Asla Bitmeyecek”
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 83. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve özlemle yad eden Başkan Çetin Akın, Eşsiz Deha Atatürk’ün açtığı yolda, gösterdiği hedefe kararlılıkla yürüdüklerini söyledi.
Başkan Çetin Akın, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü şu sözlerle andı:
“Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük devlet insanı, eşsiz deha, ebedi başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurlayışımızın 83. yılında sevgi, saygı ve özlem ile anıyorum.
Tarihte ölümünün üzerinden bu kadar uzun süre geçmesine rağmen her yıl daha da büyük bir sevgi ve özlemle anılan başka bir lider daha yoktur. Büyük Atatürk zekası, azmi, cesareti, ileri görüşlülüğü ve memleket sevdasıyla yalnızca Türk Milleti’nin değil; tüm dünya ülkelerinin önünde saygıyla eğildiği örnek bir lider olmuştur.
Bugün; özgür, laik, demokratik, çağdaş bir ülkede yaşıyorsak bunu ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ diyerek ülkemizi kurtaran, dünyanın en güçlü eseri olan Cumhuriyetimizi kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına borçluyuz.
Türk Milleti olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda, gösterdiği hedefe kararlılıkla yürüyoruz. Onun aziz hatıralarını, fikirlerini, izlerini unutturmaya, yok etmeye çalışanların karşısında ise dimdik durmayı, karanlıkları aydınlığa çevirmeyi sürdüreceğiz. Yüreğimizdeki Atatürk sevgisi asla bitmeyecek, fikirlerini sonsuza kadar yaşatmaya devam edeceğiz.”