- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’a Teşekkür Ziyaretleri
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a Turgutlulu çiftçiler, dernek başkanları, işletmeciler ve Bozkurt Mahalle Muhtarı Hüsnü Nişli teşekkür ziyaretlerinde bulundu. Başkan Çetin Akın, ziyaretler hakkında “Ziyaretleri ile bizleri mutlu eden çiftçi kardeşlerime, dernek başkanlarımıza, işletmecimize ve Bozkurt Mahalle muhtarımıza teşekkür ederim. Onların bu zor günlerinde en büyük destekçileri her zaman biz olacağız” dedi.
İlk olarak Turgutlu Karadenizliler Derneği Başkanı İbrahim Uzun, Turgutlu Bitlisliler Derneği Başkanı Ahmet Demir, İstasyon Çay Bahçesi İşletmecisi Tekin Yağız, korona virüs salgını nedeniyle kapatılan belediyeye ait iş yerlerinin kapalı kaldıkları süre boyunca kira alınmaması sebebiyle Başkan Çetin Akın’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Başkan Çetin Akın’a bir diğer teşekkür ziyaretini ise Turgutlulu çiftçiler ve Bozkurt Mahalle Muhtarı Hüsnü Nişli gerçekleştirdi. Turgutlu Belediyesinin arazi yollarında sürdürdüğü çalışmalar ve destekleri ile ilgili olarak çiftçiler, Başkan Akın’a teşekkür ettiler.
Teşekkür ziyaretleri hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Bugün bizleri ziyaretleriyle oldukça mutlu eden çiftçi kardeşlerime, dernek başkanlarımıza, işletmecimize ve Bozkurt Mahalle muhtarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde esnafımızın, çalışanlarımızın, çiftçilerimizin, işletmelerimizin, derneklerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın her zaman yanlarındayız. Onların bu zor günlerinde en büyük destekçileri her zaman biz olacağız” ifadelerini kullandı.
Dernek başkanları, çiftçiler ve Bozkurt Mahalle Muhtarı Hüsnü Nişli ise, “Bizlerin her zaman yanında olan, ihtiyaçlarımızı, taleplerimizi dinleyen ve dikkate alan; ilçemiz için çalışan ve hizmet eden Başkanımız Çetin Akın ve ekibine teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.