#

Başkan Çetin Akın’dan Arazi Yollarında İnceleme

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, asfaltlama çalışmasının yapılacağı alanlarda incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın, Turgutlumuz için var gücümüzle çalışmaya, birlik ve beraberlik içerisinde projelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Çetin Akın, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol, İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Biçer ve Çiftçi Koruma Başkanı Ünal Şimşek ile birlikte Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin asfaltlama çalışması gerçekleştireceği arazi yollarında incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol ile İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Biçer’den çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı.

Başkan Çetin Akın incelemeleri sırasında ayrıca arazi sahipleriyle de bir araya gelerek ekipler tarafından yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Arazi yollarındaki incelemeleri hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Fen İşleri Müdürümüz İbrahim Tunçkol, İmar ve Şehircilik Müdürümüz Mustafa Biçer, Çiftçi Koruma Başkanımız Ünal Şimşek ile birlikte asfaltlama çalışması yapacağımız alanlarda incelemelerde bulunduk. Müdürlerimizden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldık. Asfaltlama yapacağımız alanlardaki arazi sahipleriyle de bir araya gelerek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Turgutlumuz için var gücümüzle çalışmaya, birlik ve beraberlik içerisinde projelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.