Başkan Çetin Akın’dan Beton Atma Çalışmasının Yapıldığı Cuma Pazarı’nda İnceleme

Turgutlu Belediyesinin kente yeni ve modern pazar yeri kazandıracağı Cuma Pazarı’nda çalışmalar hızla devam ediyor. Bu doğrultuda 4 bin metrekare alana kalıp çakılarak ve tek seferde en büyük metrekareye yapılan beton atma çalışmalarını Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın yakından takip etti.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın uzun süren mücadeleleri sonucunda kente kazandırılacak Cuma Pazarı projesinin inşaatı tüm hızıyla sürüyor. Kısa sürede içerisinde tamamlanacak proje kapsamında uzun yıllardır sokak arasında kurulan, esnafı ve vatandaşları pek çok yönden mağdur eden açık pazar yeri yeni ve modern yerine taşınacak.

Cuma Pazarı projesinde inşaatın başladığı ilk günden bu yana çalışmaların her aşamasını yakından takip eden Başkan Çetin Akın, hafta sonunda da devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Bu doğrultuda 4 bin metrekare alana kalıp çakılarak tek seferde en büyük metrekareye yapılan beton atma çalışmalarını birebir gözlemleyen Başkan Çetin Akın, süreç hakkında teknik ekipten bilgiler aldı.

Başkan Çetin Akın’a incelemelerinde Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hasan Ayma, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol eşlik etti. 

“Söz verdik, yapıyoruz; Cuma Pazarı'nı Turgutlu'muza kazandırıyoruz”

Turgutlu’nun en kısa sürede yeni pazar yerine kavuşacağını ifade eden Başkan Çetin Akın, “Söz verdik, yapıyoruz; Cuma Pazarı'nı Turgutlu'muza kazandırıyoruz. Yapımı hızla devam eden Cuma Pazarı projemizde beton atma çalışmalarımızı incelemelerde bulunduk. Turgutlu’muzun önemli bir sorununu daha uzun yıllar süren çalışmalarımız ve mücadelemiz sonucunda çözdük. Güzel Turgutlu'muzu en kısa sürede yeni ve modern pazar yerine kavuşturacağız” dedi.