- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’dan Cumhuriyet Bayramı Hediyesi
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla merkez ve kırsal mahallelerin muhtarlarına, Turgutlu esnafı ve vatandaşlara Türk Bayrağı hediye etti.
Başkan Çetin Akın, Cumhuriyet Halk Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, daire müdürleri ile birlikte muhtarlara, vatandaşlara ve esnafa Atatürklü Türk Bayrağı hediye etti. İlk olarak Turgutlu Muhtarlar Derneği ve Turan Mahallesi Muhtarı Avni Gürel’i ziyaret eden Başkan Çetin Akın, Turgutlu’daki tüm muhtarların temsilcisi olması sebebiyle Avni Gürel’e Atatürklü Türk Bayrağını takdim etti. Başkan Akın ardından esnafı tek tek dolaşarak esnafın hem Mevlid Kandilinin hayırlı olması temennisinde bulundu hem de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. Esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Akın vatandaşlara da Cumhuriyet Bayramı hediyesi olarak Atatürklü Türk Bayrağını dağıttı.
Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ise merkez ve kırsal mahallelerin muhtarlarını ziyaret ettiler. Ekipler ayrıca muhtarlara Atatürklü Türk Bayrağı da hediye ettiler.
Esnaf ziyaretleri ve Cumhuriyet Bayramı hediyesi hakkında açıklamada bulunan Başkan Akın, “Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Hüseyin Oğuz, Başkan Yardımcımız Fırat Honaz, daire müdürlerimiz ile birlikte Muhtarlar Derneği Başkanımız ve Turan Mahalle Muhtarımız Avni Gürel ile esnaflarımızı ziyaret ettik, vatandaşlarımızla bir araya geldik. Ziyaretlerimiz sırasında esnaf ile vatandaşlarımıza Hayırlı Kandiller dileğinde bulunduk ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayarak Atatürklü Türk Bayrağımızı hediye ettik. Cumhuriyetimizin 97. yılına yakışır bir şekilde caddelerimizi, sokaklarımızı, evlerimizi, balkonlarımızı ve dükkanlarımızı şanlı Türk Bayrağımızla süsleyeceğiz, Cumhuriyet coşkumuzu Turgutlumuza yakışır bir şekilde kutlayacağız” dedi.