#

Başkan Çetin Akın’dan Ergenekon Pazar Yerinde İnceleme

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Ergenekon Pazar yerinde yapılacak çalışmalar ile ilgili incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın, “Ergenekon Pazar yerinde pazarcı esnafımızın ve vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmalarımızı en kısa sürede hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Çetin Akın, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol, Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Biçer ile birlikte Ergenekon Pazar yerinde incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın ve daire müdürleri, pazarcı esnafı ve Turgutlulu’ların talep ve ihtiyaçlarına yönelik yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmeler yaptı.

Başkan Çetin Akın yol açma çalışmalarını inceledi

Başkan Çetin Akın, Ergenekon Pazar yerindeki incelemelerinin ardından Turgutlar Mahallesi Uzunyol Sokak ile Mustafa Kemal Mahallesi Niğbolu Sokak’ta incelemelerde bulundu. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol açma çalışmalarını inceleyen Başkan Çetin Akın yapılan çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol’dan bilgi aldı. İncelemelere Zabıta Müdürü Hasan Kızıl ile İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Biçer de eşlik etti.

Başkan Çetin Akın, daire müdürleri ile birlikte ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyesine ait olan, moloz ve çöplerin döküldüğü Ergenekon Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi ile Albayrak Mahallesinin arka taraflarındaki alanlarda da incelemelerini gerçekleştirdi.

Üç farklı noktada yaptığı incelemeleri hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Fen İşleri Müdürümüz İbrahim Tunçkol, Zabıta Müdürümüz Hasan Kızıl, İmar ve Şehircilik Müdürümüz Mustafa Biçer ile birlikte Ergenekon Pazar yerinde incelemeler yaparak gerçekleştireceğimiz çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Ardından Turgutlar Mahallemiz ve Mustafa Kemal Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz yol açma çalışmaları ile Küçük Sanayi Sitesi ve Albayrak Mahallemizin arka bölgelerinde moloz ve çöplerin döküldüğü alanları inceledik. Esnafımızın, vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak çalışmalarımızı en kısa sürede hayata geçireceğiz” dedi.