- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’dan Irlamaz Mahallesine Sağlık Ocağı Müjdesi
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Irlamaz Mahallesinde bir takım ziyaretler ve incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın Irlamaz Mahallesine yeni bir sağlık ocağı kazandırılacağının müjdesini de paylaştı.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, yapılacak çalışmalar hakkında incelemede bulunmak ve vatandaşlarla bir araya gelmek için Irlamaz Mahallesini ziyaret etti. Başkan Çetin Akın ilk olarak, mülkiyeti Turgutlu Belediyesine ait olan ve geçmiş dönemlerde çay ocağı olarak kullanılan alanda incelemelerini gerçekleştirdi. Başkan Çetin Akın, söz konusu alanda resmi sürecinin tamamlanmasının ardından sağlık ocağı yapılacağının müjdesini verdi.
Başkan Çetin Akın, sağlık ocağı alanındaki incelemelerinin ardından Irlamaz Mahallesindeki kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Çetin Akın, yapılması planlanan çalışma ve projeler hakkında istişarelerde de bulundu.
Başkan Çetin Akın incelemeleri ve ziyaretleri sırasında Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol ve Irlamaz Mahalle Muhtarı Hasan Kılınç eşlik etti.
“Irlamaz Mahallemiz sağlık ocağına kavuşuyor”
Sağlık ocağı ile ilgili çalışmaların izin ve onay sürecinin ardından başlayacağını ifade eden Başkan Çetin Akın, "Irlamaz Mahallemiz Sağlık Ocağı'na kavuşuyor! Irlamaz Mahallemize kazandıracak olduğumuz Sağlık Ocağı alanında incelemelerimizi gerçekleştirdik. Gerekli izin ve onayın alınmasının ardından çalışmalarımıza hemen başlayacağız. İncelemelerimizin sonrasında mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Projelerimiz, Turgutlu'muza ve Irlamaz Mahallemize hayırlı olsun” dedi.