#

Başkan Çetin Akın’dan Kırsal Mahallelere Çıkarma

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, altı kırsal mahalleye ziyaret gerçekleştirerek vatandaşların ihtiyaç, talep ve önerileri hakkında istişarelerde bulundu.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Aşağıbozkır, Yukarıbozkır, Dağyeniköy, Güney, Kurudere ve Akçapınar Mahallelerini ziyaret etti. Muhtarlar ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Çetin Akın, mahallelilerin ihtiyaç, talep ve önerilerini dinledi. Başkan Çetin Akın ve ekibi, çözüm önerileri üzerinde görüşme ve değerlendirmelerini gerçekleştirdi.

Başkan Çetin Akın’a ziyaretleri sırasında Başkan Yardımcısı Evren Erbaş, Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol, Park ve Bahçeler Müdürü Önder Pala, Muhtarlık İşleri Müdürü Aydın Lenger eşlik etti.

“Halkımızın her zaman yanındayız”

Kırsal mahallelere gerçekleştirdiği ziyaretler hakkında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Aşağıbozkır, Yukarıbozkır, Dağyeniköy, Güney, Kurudere ve Akçapınar Mahallelerimizi ziyaret ederek muhtarlarımızla ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Kıymetli hemşehrilerimle hem sohbet ettik hem de ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek adına istişarelerde bulunduk. Halkımıza, gün boyu gerçekleştirdiğimiz buluşmalarda güler yüzleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.