- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’dan Memur ve Kadrolu İşçilerin Yüzünü Güldüren İmza
Turgutlu Belediyesi ve Garanti Bankası arasında maaş protokolü imzalandı. Söz konusu protokole göre Turgutlu Belediyesinde görevli memur, sözleşmeli memur ve kadrolu işçiler maaşlarını üç yıl süreyle Garanti Bankası’ndan alacak. Bununla birlikte personele banka tarafından 8510 TL promosyon ücreti de ödenecek.
Turgutlu Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen imza töreninde Başkan Çetin Akın ve Garanti Bankası Şube Müdürü Koray Satılmış arasında memur, sözleşmeli memur ve kadrolu işçileri kapsayan protokol imzalandı. Söz konusu protokole göre Turgutlu Belediyesi bünyesinde çalışan memur, sözleşmeli memur ve kadrolu işçiler maaşlarını üç yıl süreyle Garanti Bankası’ndan alacak. Bununla birlikte memur, sözleşmeli memur ve kadrolu işçilere banka tarafından 8510 TL promosyon ücreti de ödenecek.
İmza törenine ayrıca Turgutlu Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Mustafa Süzük, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Adnan Mut ve Mali Hizmetler Müdürü Hüseyin Ersöz katıldı.
İmzalanan protokol ile ilgili açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Belediyemiz bünyesinde çalışan memur, sözleşmeli memur ve kadrolu işçilerimizin maaşlarını 3 yıl süreyle Garanti Bankası’ndan almalarıyla ilgili görüşmelerimizi gerçekleştirdik. İmzalamış olduğumuz yeni protokolün mesai arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diler, ödenecek olan 8510 TL promosyon ücretlerini sağlıklı günlerde harcamalarını temenni ederim” dedi.