- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Başkan Çetin Akın’dan Nutuk Hediyesi
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 82. yılı olması dolayısıyla Turgutlulu vatandaşlara Nutuk hediye etti.
Başkan Çetin Akın, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. yıl dönümü nedeniyle vatandaşlara ücretsiz olarak Nutuk hediye etti. Başkan Çetin Akın, eşi Sabriye Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser, meclis üyeleri, daire müdürleri, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Kutluel ve partililerle birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1919 – 1927 yılları arasında kendisinin ve silah arkadaşlarının faaliyetlerini kaleme aldığı Nutuk’u Eski Belediye Binası önünde dağıttı. Başkan Akın vatandaşlara ayrıca Nutuk’u okuma ve okutma çağrısında da bulundu.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Çetin Akın, “Bugün Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 82. yıl dönümü. Turgutlu Belediyesi olarak bizler de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin gelecek nesillerimize aktarılması için hemşehrilerimize Nutuk’u hediye ettik. Turgutlulu hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm yurttaşlarımızın Atatürk tarafından kaleme alınan bu eşsiz hazinenin okunması ve okutulmasını arzu ediyorum” dedi.